INEE Sp. z o.o. zaprasza na AUTOMATICON 2019!

 

Szanowni Państwo,

w tym roku po raz kolejny zapraszamy Państwa na nasze stoisko na targach AUTOMATICON - najważniejszych naszym zdaniem targach automatyki w Polsce, które w tym roku odbędą się w dniach 26-29 marca.

Poprzednio na AUTOMATICONIE wystawialiśmy się w 2015 roku. Od tego czasu nasza firma przeszła szereg zmian, a nasza oferta została poszerzona o nowe produkty i usługi. Chętnie opowiemy o tym i porozmawiamy o Państwa planach, problemach i wyzwaniach na naszym charakterystycznym, czerwonym stoisku, które w tym roku będzie znajdowało się w hali I i będzie oznaczone numerem C23.

 

Automaticon-2015-sciana1-4m.JPG

 

Pobierz i wydrukuj mapkę, aby łatwo dotrzeć na nasze stoisko:

 mapka-miniatura.png

 


Wśród osób, które odwiedzą nasze stoisko i pozostawią swoją wizytówkę rozlosujemy atrakcyjne nagrody!

 

INEE – Automatyka i informatyka w przemyśle

W ostatnich latach mocno spopularyzowała się koncepcja Przemysłu 4.0, która opiera się na wszechobecnej komunikacji i wymianie informacji pomiędzy ludźmi, maszynami i systemami. W INEE od początku zajmujemy się tą tematyką, a ostatnio nasza działalność w tym zakrsie nabrała jeszcze większego tempa. W związku z tym, szczególnie chcielibyśmy zaprosić do naszego stioska wszystkich, którzy mają w swojej pracy do czynienia z zagadnieniami na styku automatyki i informatyki, takimi jak:

 • archiwizacja (logowanie) danych ze sterowników PLC w bazie danych
 • pobieranie danych z bazy danych / pliku płaskiego do sterownika PLC
 • komunikacja pomiędzy PLC (i innymi urządzeniami) różnych producentów np. Siemens - Allen Bradley
 • obliczanie wskaźnika OEE
 • analiza i optymalizacja produkcji
 • dane produkcyjne w chmurze
 • wizualizacja przez www
 • wdrażanie idei Przemysłu 4.0, IIoT, Smart Factory

Na wszelkie Państwa pytania oprócz naszych pracowników będzie odpowiadał również specjalista z firmy Kepware® (grupa PTC), dostawcy platformy KEPServerEX, zawierającej serwer OPC, uznawany za nr 1 na świecie.

 logo-kepware-350-biale-tlo.jpglogo-OPC-UA-432x164.jpg


INEE – Niezawodny sprzęt do wielu zastosowań

Nawet najlepszy pracownik, świetny pomysł i system zarządzania na niewiele się zdadzą bez odpowiedniego sprzętu. W INEE uważamy, że w przypadku firm produkcyjnych podstawowym kryterium przy zakupie urządzeń powinna być niezawodność, dlatego oferujemy i dostarczamy tylko sprawdzone rozwiązania od zaufanych dostawców. Sprzęt, jaki oferujemy to m.in.:

Na stoisku będziemy również gościć przedstawiciela firmy ads-tec, której od Marca 2018 jesteśmy dystrybutorem. Produkty ads-tec to przede wszystkim komputery przemysłowe, terminale wózkowe i tablety. Jest to sprzęt najwyższej jakości, 100% MADE IN GERMANY. Zapraszamy do obejrzenia sprzętu na żywo, na naszym stoisku!

 ads-tec-logo-432x164.jpg

ITC8113 - tablet przemysłowy ads-tec terminal VMT7000 ads-tec do wózwków widłowych, do pojazdówMMT8000 terminal ze stali nierdzewnej IP65 Full HD - komputer do farmacji i przemysłu spożywczego

 

INEE – Solidny serwis automatyki przemysłowej

Dostarczanie nowych rozwiązań i produktów oraz ich wdrażanie jest dla nas ekscytujące, jednak rosnąca ilość urządzeń wraz ze wzrostem poziomu ich zaawansowania sprawiają, że nowoczesny zakład produkcyjny nie może funkcjonować bez zapewnienia odpowiedniego serwisu. Nie można bowiem mysleć o "jutrze", obawiając się o to, co będzie "dzisiaj"...

W INEE dobrze to rozumiemy i dlatego od wielu już lat pomagamy firmom produkcyjnym rozwiązywać bieżące problemy z ciągłością produkcji, świadcząc następujące usługi:

 • naprawa, wymiana i migracje paneli HMI Siemens (i nie tylko)
 • naprawa i wymiana silników i serwonapędów różnych procudentrów...więcej
 • awaryjne uruchomienia maszyn i linii produkcyjnych (sterowanie Siemens Simatic S5/S7)
 • ekspresowe dostawy podzespołów, również starszych, wycofanych z produkcji (np. Simatic S5)

 


 

Do zobaczenia na targach! :)

 

Tel.: +48 (32) 235 45 60 / Mobile: +48 505 104 251 / info@inee.pl